fbpx

Webinar Falas per Autodesk Civil 3D 2021

28-04-20 Sabri Murati 0 comment

IT&CAD Training Center si pjesë e City Computer shpk dhe si partner zyrtar i Autodesk organizon webinarin falas Autodesk Civil 3D 2021 ku do të njoftoheni me të rejat e versionit të ri (User Interface, Dynamo for Civil 3D, lidhja me ArcGIS, BIM 360 Design for Civil 3D, etj.) dhe gjithashtu edhe shumë risi tjera interesante.

Shpëtim Hashani, instruktor i çertifikuar në IT&CAD Training Center, do t’ju prezentojë versionin më të ri të CIVIL 3D.

E hene, 04 Maj 2020

Regjistrohuni për terminin në ora 11:00

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_HCmZVyXYQ4OWSt7wfn_NNg

Regjistrohuni për terminin në ora 15:00

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_dNxgYpsHSESUj0gvNXg6pA

Bashkohuni me ne dhe mësoni rreth të rejave të versionit të fundit të Civil 3D 2021.scroll-to-top